جستجو
Close this search box.

درباره شرکت گلستان

شرکت گلستان بلور در سال ۱۳۸۳ تاسیس گردیده و با توجه به کاربرد روز افزون سنگ یکپارچه با ویژگی های خاص آن در آشپزخانه ها، سرویس‌های بهداشتی، رستوران ها، هتل ها، دفاتر اداری، اماکن عمومی، کارهای هنری و غیره شرکت مصمم به تولید انواع محصولات سنگ یکپارچه گردید و با یاری خداوند و تلاش بی وقفه تا به امروز با دو دهه تجربه، آمادگی عرضه محصولات مورد نیاز و مشاوره در اجرای طرح‌های مختلف در هرنقطه از کشور ایران و کشورهای همجوار را داریم.

محصولات شرکت گلستان شامل سنگ یکپارچه تکسانیت تولید شده با رزین اکریلیک اصلاح شده و سنگ یکپارچه جمستون با رزین پلی استر و انواع روشویی و ظرفشویی و چسب مخصوص سنگهای کورین می باشد.

درباره تکسانیت

تکسانیت یکی از محصولات کورین ایرانی تولید شده توسط شرکت گلستان است که به دلیل سابقه طولانی حضور برند تکسانیت در بازار ایران، بسیاری از همکاران مجموعه گلستان را به اسم شرکت تکسانیت میشناسند.
جمستون یکی دیگر از دیگر از محصولات پر فروش ما میباشد که بهترین گزینه برای پروژه های اقتصادی میباشد.

شرکت گلستان تولید کننده انواع کورین ایرانی , کورین رگه دار، کورین دانه شیشه ای، کورین گرانیتی، سینک ظرفشوئی کورین یکپارچه و روشوئی کورین یکپارچه

صفحه کورین، سالید سرفیس و یا سنگ یکپارچه درواقع یک کامپوزیت تشکیل شده از رزین، مواد پرکننده و رنگدانه می باشد که با وجود ظاهر سنگ گونه امکان برش و ابزار خوری به وسیله ابزارهای نجاری مانند اره عمودبر، دورکن، اورفرز و سنباده چوب را دارد.

به بیان ساده این صفحات را یکپارچه مینامیم چون لمینیت یا روکش شده نیستند، پشت و رو و درون آنها از یک جنس است و در یک نوبت به صورت یکجا تولید شده است.

صفحات یکپارچه به دلیل امکان استفاده از ابزار نجاری ، خم پذیری ، اجرای بدون درز و دوام بسیار زیاد پرچمدار بی رقیب دکوراسیون داخلی منزل و آشپرخانه هستند.

صفحات کورین تولید شرکت گلستان با دو برند تکسانیت و جمستون عرضه میشوند.

شرکت گلستان

شرکت گلستان بلور در سال ۱۳۸۳ تاسیس گردیده و با توجه به کاربرد روز افزون سنگ یکپارچه با ویژگی های خاص آن در آشپزخانه ها، سرویس‌های بهداشتی، رستوران ها، هتل ها، دفاتر اداری، اماکن عمومی، کارهای هنری و غیره شرکت مصمم به تولید انواع محصولات سنگ یکپارچه گردید و با یاری خداوند و تلاش بی وقفه تا به امروز با بیش از ۱۶ سال تجربه، آمادگی عرضه محصولات مورد نیاز و مشاوره در اجرای طرح‌های مختلف در هرنقطه از کشور ایران و کشورهای همجوار را داریم.

 

سنگ مصنوعی یکپارچه

سنگهای یکپارچه از ترکیب پلیمرها، مواد پرکننده و رنگدانه ساخته میشوند.

وجود انواع مختلف سنگ یکپارچه با ویژگی های مختلف به مجریان اجازه میدهد تا در هر پروژه بسته به نیاز خود، امکان انتخاب از میان سنگهای مصنوعی رده قیمت اقتصادی تا لوکس را داشته باشند. استفاده از انواع مختلف رزین, فیلر و رنگدانه به این سنگها خواص متفاوت میدهد و امکان داشتن بازه قیمتی گسترده برای هر بودجه ای را فراهم میکند.

انواع خاصی از رزین اکریلیک، اکریلیک اصلاح شده و پلی استر از دسته رزین های مرسوم در تولید سنگهای یکپارچه هستند.

کورین

کوریَن نام تجاری (برند) یکی از محصولات سنگ مصنوعی یکپارچه تولید شده در شرکت صنایع شیمیایی آمریکایی دوپون میباشد که در باراز ایران هم گاهی سنگهای مصنوعی یکپارچه را با نام عمومی سنگ کورین میشناسند.